Tým FoX.R6 a 1. kolo kvalifikace Grunex !

  FoX tým v Rainbow Six Siege je na vzestupu. Pod kapitánem týmu MrkyAce který tým vede vzhůru máme pro vás popis toho co se dělo 19.5.2018.

  Tým FoX.R6 se zúčastnil 1. kola kvalifikace turnaje grunex.

  Hned v 1. kole dostali kluci Wild Card nebo-li divokou kartu a postoupili automaticky do 2. kola. Tam se už potkali s týmem IronFoot se kterým neměli vůbec žádný problém a hravě je přehráli 5:0. Ve 3. kole se střetli s týmem Produkt roku2k18 který rovněž zvládli s konečným stavem 5:1. No a došlo na semifinálový zápas proti favoritovi Rivage eSport. Tento zápas byl velice zajímavý ovšem kluci podlehli 3:5 a tím se dostali do Pavouka poražených kde hráli s dalším týmem opět favoritem Hold your hats kterým podlehli 5:6. Oba poslední zápasy byly rozhodně zajímavé a to napověděl i ohlas hráčů kteří to sledovali živě na komentovaném Live Streamu zde.. 

  Celý tým šlapal a snažil se dosáhnout nejlepšího výkonu a i přes to že si myslím že měly na vítězství odvedli skvělou práci a jsem na ně hrdý. Výkony jednotlivých hráčů bylo vidět víc než dost. každý z nich předvedl že patří mezi nejlepší hráče. Samozřejmě se chyby objevují a je to jeden z hlavních bodů že se kluci nestali celkovými vítězi ale už jenom to že jsou konkurenčně schopný znamená že se jim otevírá brána do světa eSports a dokazují tak že je zapotřebí s nimi počítat.

  Hoši byli obecenstvem považováni jako jedni z favoritů a také byli jediným týmem konkurenčně schopnými všem ostatním. Napínavé zápasy bylo opravdu skvělé sledovat a FoX opět získalo pozornost lidí a zapisuje se tak do podvědomí všem kteří sledovali včerejší živé vysílaní. Výslednou tabulku můžete vidět zde..

  Dalším tématem tohoto článku by měla být organizace Grunex a jejich pořádání těchto turnajů rád bych na to poukázal ovšem nebylo by to vhodné protože každý počin který posouvá vpřed R6 CZ/SK scénu je jedině dobře. Bohužel úroveň turnajů je s velkými chybami který se občas jen těžko dávají přehlédnout a bylo by dobré do budoucna s tím něco udělat. Našemu týmu velice děkuji za zviditelnění a přeji hodně štěstí v dalších bojích. :-)

   

  Sestava:

  David "MrkyAce" Mrkos

  Jan "Castanes" Hanusik

  Daniel "Mys3544" Šolc

  Matěj "Paradox" Zelenka

  Pavel "Wargonix" Novák

   

  Podpořte náš tým a sledujte nás na:

  FB: https://www.facebook.com/fabulousobscenextraordinary/

  Přidejte se do skupiny: https://www.facebook.com/groups/2093842140902038/

   

   

   

  © 2017 FOX CLAN. All Rights Reserved. Designed By FOX CLAN