Tým FoX.R6 a 2. kolo kvalifikace Grunex!

  Včera 2.6.2018 se tým ze sekce R6 vydal na další kvalifikaci na českém portálu Grunex, aby se tak probojoval do Online finále, odkud pak postupují pouze dva týmy do Offline lanky ve studiu Re-play. Aby se náš tým kvalifikoval, musel postoupit mezi 4 nejlepší týmy, a tedy dostat se do semifinále. Každý zápas byl nastaven na BO3, a tudíž se hrálo na dvě mapy. Pokud byl výsledek nerozhodně hrála se mapa třetí.

  Hned od začátku byl velký zájem ze strany komentátora marty_vole vysílat živě právě zápasy FoX. A popravdě, není se čemu divit! FoX byl jedním z favoritů na výhru. První zápas se uskutečnil proti týmu IronFoot, který měl náš tým potrápit hned ze začátku, avšak nebylo tomu tak a náš tým započal svou spanilou jízdu. Kluci si se soupeřem hravě poradili a vyhráli obě mapy, a tedy konečný stav zápasu FoX 2:0 IronFoot. Bylo před nimi další kolo a tady se již rozhodovalo o budoucnosti postupu do Online finále. Tým dostal proti sobě soupeře Produkt2k18 a komentátor vzhledem k rychlosti odehraného prvního zápasu opět živě vysílal FoX v akci. Ani tento soupeř ovšem náš tým nepřekvapil, ani nikterak neohrozil postup do dalšího kola s výsledkem FoX 2:0 Produkt2k18. Po těchto dvou skvěle vydařených hrách se tým FoX utkal s favority na vítězství a sice SemperFi. Tento tým byl již na začátku prohlášen za dalšího favorita a každý se těšil právě na duel FoX vs SemperFi, a tak se tedy i stalo již v semifinále. Oba týmy už měly jistý postup do Online Finále ovšem FoX rozhodně nechtělo povolit v tempu a do zápasu šli s cílem urvat si další vítězství. První mapa s názvem Oregon pro náše hráče bohužel nebyla šťastnou volbou a soupeř hrál povedenou hru. Kluci dělali chyby a ty je stály nakonec celou mapu, stav tedy skončil po první mapě Oregon FoX 1:5 SemperFi. Další mapa byla Border, a i když komentátor prohlásil, že se na psychice FoX teď možná podepíše prohra z minulé mapy, bylo tomu právě naopak. Komentátor rozhodně neměl pravdu a tým prokázal obrovský charakter. Nesložil se, ale naopak se dokázal vyhecovat k lepšímu výkonu, a to byl zlom na který diváci čekali. Na mapě border vyhráli FoX 5:3 SemperFi. A tudíž se šlo do prodloužení. Tam se hrála mapa Coastline a popravdě tam i skončilo moje sledování. Ovšem kluci bojovali tvrdě a nic nenechali náhodě. A proto na konci posledního kola to byly právě kluci z FoX kteří slavili úspěch. FoX tedy porazilo SemperFi v konečném stavu na mapy 2:1. A tak kluci postoupili do finále. Ve finále na kluky čekal tým Diskotékoví dinosauři a popravdě, asi každý zdravý člověk si může udělat vlastní obrázek o tom, jak finále probíhalo, když se váš soupeř jmenuje Diskotékoví dinosauři. Každopádně FoX je naprosto převálcovali 2:0 a tak jsme se stali Vítězi 2. kola kvalifikace na portálu Grunex!

  Celý záznam komentovaný marty_vole najdete zde..

  Tabulky a účastníky turnaje najdete zde..

  Myslím si, že by bylo vhodné i podotknout, že náš tým měl největší sledovanost ze všech jinak streamovaných týmů, ovšem mám pocit, že kromě nás už živě vysílali jenom jiné dva týmy a jinak jsme byli v záři reflektorů právě my. Také bych rád zmínil, že se FoX velice slušně již zapisuje do R6 československé scény, a že je zapotřebí s námi počítat. Klukům mockrát děkuji za super podívanou, kterou si určitě pustím ještě jednou, protože to stálo za to nejen z hlediska hry ale také díky komentářům od komentátora marty_vole jako například... Mrky jede bomby, z wargonixe se podle komentátora stal Wagonix a další vtipné poznámky.

  Dále pak komunita CZ/SK vytvořila pár vtipných obrázků na konto FoX, za což jsme všichni rádi, protože je o nás čím dál tím více slyšet.

  © 2017 FOX CLAN. All Rights Reserved. Designed By FOX CLAN