Grunex Predator Cup R6 - Pocity

  Jak jistě víte, náš tým FoX.R6 se zapsal do historie jakožto první tým, který vyhrál LAN finále pořádající portálem Grunex v RE-PLAY studiu. Tady je náš krátký příběh událostí, který vedl k našemu vítězství nad týmem Pyctophobia.

  Za mě to bylo opravdu veliké překvapení, a proto se přiznám, že jsem nebyl připraven po manažerské stránce tak jak bych si přál, ovšem všechno se nakonec podařilo na jedničku. Měl jsem za úkol vyzvednout na nádraží dva členy týmu a ubytovat je u mě doma. Skvělá zábava a spousty zbytečných řečí. Zvláště pak chvilkové spolubydlení s panem Daniel „Mys3544“ Šolc a David „MrkyAce“ Mrkos. V pátek ve večerních hodinách jsme již v zmíněné sestavě začali projednávat taktiku a využili přitom videozáznam. MrkyAce diskutoval a elegantně při tom popíjel vínko, kdežto Mys3544 a já, jako svědomitý řidič, jsme měli pouze colu. Po neuvěřitelných 4 hodinách kombinování a vymýšlení jsme dosáhli taktiky, se kterou jsme byli všichni spokojeni. Vzhledem k tomu, že se v mém domě nenašel kus papíru, jsme celou taktiku napsali do bločku mojí přítelkyně Mishell kde měla recepty na jídlo. Je nutno podotknout že bloček byl velice důležitý a určitě musel zmást soupeře, protože měl na přední a zadní straně koťátka. Nebylo možné tak identifikovat k čemu bloček slouží. Druhý den ráno jsme se zmátořili, trochu upravili a vyrazili pro našeho dalšího člena Pavel „W4rgonix“ Novák. Ten vysmátý čekal na náměstí a koukal na nás, jak na idioty narvané v autě. Popravdě vypadal, že zprvu neví, zdali má nastoupit. Nastoupil a hurá zpátky na základnu v zázemí mého bytu. S posledními Matěj „Paradox“ Zelenka a Jan „Castanes“ Hanusík jsme byli domluveni, že se sejdeme přímo ve studiu. Po chvíli čekání jsme vyrazili k W4rgonixovi domů, abychom vyzvedli jeho periferie a poté hurá do studia. Po celou dobu cesty jsme řešili, že Paradox nikdy v životě necestoval vlakem, ani jiným dopravním prostředkem, a tak i jeho cesta vypadala. Byli jsme neustále v kontaktu a navigovali ho. Po zaparkování na opravdu zvláštně vypadajícím místě, které připomínalo doupě squatterů jsme se dozvěděli, že jsme na správném místě a je možné si nastavit periferie. Zde jsme se seznámili s příjemnými organizátory a vyrazili s nimi na oběd. Při obědě se k nám připojil pan Castanes. Po již zmíněném obědě jsme stále nemohli najít Paradoxe, a tak jsme požádali Castanese, aby pro něj dojel. Povedlo se! Paradox se našel, sám v temné uličce, kde jsme ho vyzvedli a následně odvezli do studia. Celý tým si poctivě vše připravil a bylo možné zahájit finále.

  Po celou dobu, co náš tým hrál, jsem měl možnost jim nosit pití a prožívat s nimi veškeré emoce, kterých bylo až neuvěřitelně mnoho. Pociťoval jsem smutek, zlost a neskutečnou radost z výhry. Rád bych popsal, jaké to je stát za celým týmem a sledovat, jak bojují o největší úspěch, který se nám zatím kdy podařil. Popsat jaké to je, když váš tým je pouhý jeden bod od celkové výhry a Váš soupeř zrovna dokáže obrátit, je nepopsatelné. Týmu se ovšem podařilo vybojovat tak cenný úspěch jako je historicky první vyhraná lanka na československé scéně ve hře Rainbow Six Siege. Radost, která vypukla po ukončení zápasu byla nesmírná. Sám marty_vole (Jeden z komentátorů akce) přiznal, že euforie, kterou FoX předvedl při celém průběhu zápasu, a zvláště po něm, byla slyšet až do komentátorského studia. Ostatně sami se přesvědčte a podívejte se na záznam, protože na tohle slova nestačí.

  Tímto bych velice rád týmu poděkoval za nezapomenutelný zážitek a pevně doufám, že těchto úspěchů už bude jenom přibývat. Jsem na vás pyšný.

  Daniel „DaNY“ Smyčka

  FoX Tým manažer

  © 2017 FOX CLAN. All Rights Reserved. Designed By FOX CLAN