Další triumf týmu Rocket League!

  Sekce Rocket League a turnaj Faceit.com se znovu vydařil!

   

  Možná ani vás už nepřekvapuje další úspěšný turnaj z naší sekce Rocket League, kde kluci znovu dokázali svůj potenciál, a tak slaví další úspěch. Protože jsem nebyl aktivně v dění hry bude lepší, když vám sám jeden z těchto borců popíše stručně, jak se vše odehrálo.

   

  Micro Ice – kapitán týmu Rocket League.

   

  První zápas byl pro nás celkem „rozehřívačka“, stanuli jsme proti neznámému týmu, který jsme převálcovali 6:0 a 5:0, ale abych nepředbíhal nabrali jsme nového člena jménem Karol. Šikovný klučina s potenciálem, který se předvedl ve vší parádě. S týmem si sedl do noty a souhra je ohromná! Naše výsledky nikdy nebyly tak vypilované, jako teď. Náš potenciál a výkon vzrostl tak o 200%. Pak nám byl přiřazen soupeř vysoké kvality. V prvním zápase byl ve prospěch HexCom. Našemu novému hráči Karolovi se sám zaktualizoval počítač, což zapříčinilo výrazné zvýšení jeho ping připojení k serveru. Po aktualizaci jeho hodnota snímků za sekundu činila 10 fps a tudíž musel restartovat PC. První zápas jsme tedy prohráli 1:2. Ovšem to nás nakoplo, další zápas HexCom pouze sledovalo hru a naše kombinace vyhrála zápas 2:0. Soupeři poté vyhráli další zápas 1:0. Čtvrtou hru jsme vážně zabrali a vyhráli 3:1, čemuž dopomohl krásnou sólovou akcí Karol a další body jsme získali kombinací, kterou opět zakončil náš skvělý nováček. Pak se k míči dostali protihráči a nečekanou střelou z odrazu mě prostřelili. Nic se nedělo, protože jsme rychle odpověděli, po úspěšném bloku jsem dokázal nahrát na Karola, který sám zakončil. Tato rychlá akce soupeře dopálila. Skóre jsme otevřeli až po 3 minutách zápasu, když z mého centru skóroval Sami. Druhý gól pak padl rychle. Rychle jsem zahrál na Samiho ten pak na Karola a půl práce bylo hotovo. Zbývala 1 minuta do konce a náš soupeř se držel co to šlo. Zbývalo 20 sekund do konce a soupeř prostřelil Samiho, který chtěl překvapit, ale opak byl pravdou. Bohužel i to se v RL stává. Při stavu 2:1 soupeř hodně tlačil, ovšem u nás byla skvělá nálada a co bych to byl za kapitána, kdybych svůj tým nepodržel vtipkováním. Dal jsem skvělý obranný zákrok a vyvezl míč k soupeřově bráně. Tam jsem si s ním chvilku hrál, než byl konec zápasu. Výhra 2:1 nad HexCom. Jsme rádi za vítězství.

  Následně nás čekal francouzský tým, který nás po vítězné euforii vrátil zpátky na zem. Tento francouzský tým je mistrem Francie roku 2017, a proto jsme bohužel prohráli 3:0, ale to už nás ani tolik netrápilo. Pro nás byl největší úspěch prorazit skvělý tým z HexComu. Náš hlavní cíl byl splněn a hru s francouzskými hráči jsme brali spíše jako trénink a výzvu. Druhé místo nás velice těší, tudíž se teď budeme hodně soustředit na trénink a následnou kvalifikaci na MČR, která přijde příští rok. Budeme stále hrát a to na faceit turnajích popřípadě na oficiálních Rocket League turnajích.

  Aktuální sestava:

  Micro Ice – kapitán

  Sami

  Karol

   

  Tajmi – Bohužel kvůli zničenému PC nemůže dlouhodobě nastoupit což je veliká škoda.

  Ale všechno zlé je k něčemu dobré.

   

  Opravdu zajímavé čtení nám kapitán Micro Ice poskytl a doufáme, že v budoucnu zkusíme zajistit i nějaký ten živý vstup, abychom se mohli podívat, jak jim to jde v přímém přenosy.

  Tímto bychom rádi klukům z týmu Rocket League poděkovali za skvělý výsledek v turnaji a držíme palce do dalších zápasů.

  © 2017 FOX CLAN. All Rights Reserved. Designed By FOX CLAN