Aktivity klanu FoX

  Rozhodli jsme se vám podrobněji rozepsat naše nedávné a budoucí aktivity klanu FoX.

  Začneme samotnými týmy.

  Jistě jste mohli na našich facebook stránkách zaznamenat nový tým ze sekce PUBG. Tento tým pod vedením kapitána Michal „Kupetko21“ Kupčík se již čím dál více ukazuje v tom správném světle. Jejich aktivita je viditelná, a to je pro náš klan jenom dobře. Nedávno se dva členi týmu účastnili turnaje LYNX PUBG Solo Cup, ve kterém hráli o nadupaný počítač od značky LYNX. Sám kapitán byl pozván do RE-play studia, kde nakonec obhájil 31. místo. Jeho spoluhráč Patrik „ZERO“ Valentíny se umístil na ještě lepší pozici a sice 13. místě. Tým se také účastnil turnaje na portálu playzone.cz, kde se umístil na stříbrné pozici. Popravdě takový start týmu je úžasný a pevně doufáme, že kluci ve stejném tempu budou pokračovat.

  Celá sestava týmu PUBG

  Michal "Kupetko21" Kupčík (ČR) (kapitán)
  Patrik "ZERO" Valentíny (SK)
  Jan "Czagy" Czagan (ČR)
  Tomáš "Charvi16" Charvát (ČR)

  Tým ze sekce CS:GO prožívá ozdravnou kůru. Bohužel je nutné zpomalit a pořádně se zamyslet. Nyní kluci prochází těžkým obdobím, které je součástí hraní. Abych byl konkrétnější již minimálně dva hráči z týmu odešli a nyní se nedaří ani ve hře. Je čas pořádně se nadechnout a vydržet. Proto bychom vás chtěli poprosit o podporu našich skvělých hráčů ze sekce CS:GO. Jsme jako velké rodina, když se tedy někomu nedaří, musíme mu pomoct a podpořit, aby se postavil znovu na vlastní nohy. Také oficiálně kluci odstoupily z Dream Ligy a budou se nyní soustředit na sehnání pátého člena do týmu, aby tak vybudovali organizovaný tým, silnější než kdy předtím. Probíhá tedy reorganizace týmu.

  Momentální sestava týmu CS:GO

  Martin „MaR1Y“ Tůma (ČR)
  Robert „RandoS“ Čapla (SK)
  David „Foxyyy“ Pyszko (ČR)
  Mirek „StaaR“ Slouka (ČR)

   

  A náš nejznámější tým ze sekce Rainbow Six: Siege pod vedením kapitána David „MrkyAce“ Mrkos. Náš R6S tým je momentálně po prázdninovém režimu. Určitě to všichni znáte samá dovolená, brigáda nebo čistě odpočinek od hraní. Tým šlapal na 110 % a je taky potřeba dovolená a zasloužený odpočinek. Kluci nyní musí najít znovu jejich herní tempo a dostat se do herní pohody. Náš tým je stále aktivní, bohužel se však v posledních měsících staly události, které měly podstatně velký dopad na celou R6 komunitu. Tím pádem se ještě přesně neví, jakým směrem se náš tým vydá. Prozatím se monitorují možnosti ohledně toho, jaké ligy a turnajů se budeme účastnit. Každopádně náš tým sledujte, protože to bude ještě pořádná jízda a to zvláště, když nám na dveře klepe rok 2019. Protože něco mi říká že kapitán týmu má vysoké cíle.

  Momentální sestava týmu R6:

  David „MrkyAce“ Mrkos (ČR) (Kapitán)
  Jan „Castanes“ Hanusik (ČR)
  Daniel „Mys3544“ Šolc (SK)
  Matěj „Paradox“ Zelenka (ČR)
  Pavel „W4rgonix“ Novák (ČR)
  Tadeáš „dnL“ Tobiška (ČR)

   

  Dalšími novinkou jsou turnaje v PUBG, které spravuje přímo náš klan FoX. Co jsi budeme povídat je to opravdu návyková hra a hodně členů a jejich přátelé hrají právě tento titul. Proto jsme se rozhodli to trochu okořenit právě turnaji. Prozatím se jedná čistě o interní záležitost ovšem již před pár dny jsme tuto skutečnost dali vědět i na československé komunitě PUBG. Pro ty z vás co ještě neví, o co jde vám řeknu náš koncept. Turnaje se hrají ve všech možných variantách od Solo až po 8v8. Turnaj trvá převážně plus mínus 3 hodiny. Hraje se prozatím pouze mapa Sanhok s upravenými parametry na red zónu a blue zónu tedy tak, že není dělostřelectvo a blue zóna celkově trvá pouze 28 minut a ne standartních 38 minut. Samozřejmě to chceme ještě trochu více okořenit tím, že po testovací fázi uvedeme i nějaké výherní ceny. Ty budou v podobě klíčů na otevírání beden ve hře nebo normální finančních odměn. Mělo by to mít i svůj řád a sice, že registrovaný musí zaplatit poplatek v hodnotě 1 eura pro vstup do turnaje. Tento vstupní symbol má svoje důvody. První bod je, aby bylo s čeho kupovat ceny a druhý bod abychom nemuseli řešit lidi, kteří se snaží spíše blbnout než normálně hrát. No, a to je celý koncept. Jednoduchý a prostý. Takže kdo se přihlásí do dalšího turnaje?

  Na závěr bychom vám chtěli sdělit, že se nově FoX zajímá o hledání main streamera neboli hlavního propagátora živých vysílání. Ale více se dozvíte v dalším článku.

  © 2017 FOX CLAN. All Rights Reserved. Designed By FOX CLAN