Hlavní streamer FoX

    Tak přeci jen se povedlo. FoX klan má konečně svého hlavního streamera. Stal se jím David „MrkyAce“ Mrkos kapitán týmu ze sekce Rainbow Six: Siege (FoX.R6). Již delší dobu bylo v diskuzi zdali někdo z členů FoX začne streamovat a stal by se popřípadě hlavním propagátorem klanu FoX. Ovšem dlouhou dobu se tak nedělo. Až se sám MrkyAce rozhodl s tím něco udělat a pustil se do práce. Jeho prvním postupem byl samozřejmě samotný stream, ovšem nedávno přidal i vizuální stránku a pořídil si webovou kameru abychom mohli konečně spatřit jeho vtipné výrazy při hraní. Dokáže vytvořit show, která lidi baví a zajímá navíc k tomu všemu je přeci jenom jeden z nejlepších hráčů R6 na československé scéně a to dokázal přímo na akcích Grunex a Playzone. Určitě nezůstane pouze u titulu R6 a bude vám ukazovat svoje dovednosti i v jiných hrách. Je jasné že tímto nekončí a svůj stream bude posouvat dále ať už lepším mikrofonem nebo vylepšení jeho stávající HW techniky. I vy diváci samozřejmě máte tu možnost poslat příspěvek na vylepšení streamu to můžete zde. Pojďme se ale na Mrkyho podívat ještě o něco blíže..
    Je to 21 letý student a začínal hrát již od svých 9 let všelijaké videohry. Jeho první hra byla Aladin a Prince of Persia na Windows 97. Průlomovou hrou pro něj byl Counter-Strike 1.6 následně Counter-Strike: Source a poté Global Offensive. Jeho hlavní hrou je ovšem již zmíněný titul Rainbow Six: Siege který mu padne jako ulitý. Ten začal hrát od roku 2016. Jak ale sám uvádí na svém kanále zde, hraje i jiné hry. Pokud vás zajímá jaké, zapněte si jeho stream.
    Stejně tak jako my i vy sledujte MrkyAce stream a přiučte se něčemu novému ve hře Rainbow Six: Siege. Nebojte se zeptat na veškeré otázky rád odpoví.

    © 2017 FOX CLAN. All Rights Reserved. Designed By FOX CLAN